FESTİVAL ETKİNLİK TAKVİMİ

Etkinlik Takvimi

Tasarım ve Teknoloji Festivali İle İlgili Tüm Etkinlik Programı Ve Detaylarını
Aşağıdaki Listeden Takip Edebilirsiniz.

Cuma
26 Nisan
Cumartesi
27 Nisan
Pazar
28 Nisan
Pazartesi
29 Nisan
Salı
30 Nisan
Çarş.
1 Mayıs
Perş.
2 Mayıs
Cuma
3 Mayıs
Saat Yer Etkinlik Adı
14:00 TTFEST Açılış Töreni
15:00 Teknoloji Stantlarının ve Sergi Alanlarının Açılışları
16:00 Cirit Gösterisi
17:30 Sosyal Bilimler Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni
17:30 Banaz MYO Mezuniyet Töreni
17:30 Çocuk Şenliği
18:30 İMERA Açılış Konseri
Saat Yer Etkinlik Adı
11:00 Sağlık Hizmetleri MYO Mezuniyet Töreni
11:00 Ulubey MYO Mezuniyet Töreni
11:00 Çalıştay Yeniler Topluluğu
15:00 Çalıştay Yeniler Topluluğu
15:00 Eşme MYO Mezuniyet Töreni
Saat Yer Etkinlik Adı
11:00 Sağlık Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni
11:00 İslami İlimler Fakültesi Mezuniyet Töreni
11:00 Sivaslı MYO Mezuniyet Töreni
14:00 Adalet MYO Mezuniyet Töreni
15:00 Eğitim Fakültesi Mezuniyet Töreni
15:00 Karahallı MYO Mezuniyet Töreni
Saat Yer Etkinlik Adı
10:30 Yerli 6A Uydumuz İle İlgili Panel
10:30 UTSO - Genç Girişimciler
10:30 Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni
14:00 Elektronik Bilişimle İlgili Konferans
15:00 İİBF Mezuniyet Töreni
17:30 Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu Konseri
Saat Yer Etkinlik Adı
09:00 Usak University International Week (Mevlana) Preliminary Programme
14:00 Usak University International Week (Mevlana) Preliminary Programme
14:00 BulUşak Proje Finali
17:00 Mühendislik Fakültesi Mezuniyet Töreni
18:00 USDEM Orkestrası Konseri
Saat Yer Etkinlik Adı
11:00 İletişim Fakültesi Mezuniyet Töreni
11:00 Güzel Sanatlar Fakültesi Mezuniyet Töreni
14:00 Sivil Havacılık MYO Mezuniyet Töreni
14:00 Teknik Bilimler MYO Mezuniyet Töreni
17:30 Okçuluk Gösterisi
18:00 Tiyatro Gösterisi - Tiyatro Topluluğu
Saat Yer Etkinlik Adı
10:00 Kamu Üniversiteleri - Sanayi İş Birliği İle Düzenlenen Sunumlar
11:00 Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni
11:00 Fen Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni
14:00 Şan Dinletisi (Şan: Merve Nur KALE
Piyano: Erdem KÜÇÜKAYVAZ)
14:00 Defile
16:00 Deri Tekstille İlgili Konferans
17:30 Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni
18:00 Dans Gösterileri - Halk Oyunları ve Modern Danslar Topluluğu
18:00 TRT Programı
Saat Yer Etkinlik Adı
14:00 Mezuniyet Ödül Töreni
17:00 TTFEST Kapanış Konseri
17:30 Okçuluk Gösterisi
18:00 TRT Programı